Виховна робота

Пам’ятка щодо першочергових дій у разі виявлення вибухових пристроїв

https://drive.google.com/file/d/1gnROpaCtTUXFZPJm76pYagiPPNl7u6GX/view?usp=sharing

Про здійснення заходів з попередження та профілактики отруєнь
грибами серед населення

https://drive.google.com/file/d/12EjZNgb8GOYleYrgVVQUFG_j1c4DqyUq/view?usp=sharing

Будь свідомим у використанні водних ресурсів!

06.03.2020 учні гімназії привітали жіночу частину учительського колективу із прийдешнім святом 8 березня. Це було зворушливо, тепло, драйвово та з гумором!

05.03.2020 було проведено інформаційний квест “Інфоманія”.  До заходу були залучені  учні та вчителі гімназії.  День був сповнений позитивними емоціями, щирим спілкуванням і гарним настроєм. 

Протягом березня для учнів нашого закладу організовано зустрічі з психологом та засновницею центру «Харизма» Анною Ніновою. Теми таких зустрічей: Життєвий успіх та лідерство. Емоційний інтелект та ефективне спілкування. Наші учні вчаться не боятись висловлювати свою думку, відстоювати її, проявляти власні емоції відповідно створеної ситуації та розуміти емоції інших. Дізнаються секрети комунікації аби бути правильно почутими та правильно зрозуміти співбесідника.

04.03 відбувся шкільний етап конкурсу учнівських проєктів «Бюджет шкільних ініціатив». Учні гімназії представили свої ініціативи, показали бажання вдосконалювати та створювати новий, креативний простір у закладі.

19.02.2020 у молодіжному центрі «Квадрат» відбувся учнівський фестиваль  «Bullying off. Be a friend», який став підсумком реалізації проєкту, що переміг у міському конкурсі Бюджет шкільних ініціатив 2019. Автор проєкту Квят Софія та її команда, вдало реалізували задумане, захопили ідеєю не лише учнів нашої гімназії, а й інших шкіл міста. Створили простір талановитої, креативної, ініціативної та відкритої молоді, готової до конструктивної бесіди, серйозних кроків та великих планів на майбутнє.  Бажаємо вам цікавих ідей та реалізації нових цікавих проєктів!

Учнівське самоврядування нашої гімназії під час екологічного воркшопу “Еко_Перша_За_Майбутнє”, який відбувався в рамках міського конкурсу педагогів-організаторів “Граймісто-місто чарівників”, навчалося аналізувати, планувати, шукати взаємозв’язок між локальними та глобальними екологічними явищами. Було енергійно, пізнавально, цікаво, результативно.