Педагог-організатор

Даценко Вікторія Володимирівна                          педагог-організатор

 Даценко Вікторія Володимирівна педагoг – організатор, кваліфікаційна категорія «спеціаліст». У 2010 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського.  Спеціальність за дипломом – музичне мистецтво, українознавство.

 Творчий педаог та вмілий організатор. Вимоглива до себе та інших, самокритична. Уміє зацікавити новими ідеями учнів та колег. Має гарні артистичні та режисерські здібності. Не зупиняється на досягнутому, постійно вдосконалює свою майстерність. За її ініціативи в закладі створений і діє клуб інтегральної освіти « Об’єднання і взаємодія», метою якого розвиток емоційного інтелекту у дітей та створення комфортного безпечного освітнього середовища, вільного від насильницької комунікації, булінгу.

 За ініціативи Даценко В.В. учні гімназії взяли участь у конкурсі соціальних проектів, що проводився Молодіжним Банком ініціатив спільно з громадською організацією «Подільська громада». У  результаті два проекти стали переможцями і отримали фінансування на суму 3200 грн.

  Вікторія Володимирівна є переможцем міського конкурсу «Граймісто – місто чарівників»

( ІІ місце ) у 2018 році.

   Вся діяльність педагога спрямована на вирішення проблеми досягнення командної взаємодії в учнівському середовищі, сприяє соціалізації, самореалізації дітей, розвитку в них самостійності, критичного мислення, креативності, толерантного ставлення до інших, формування життєво необхідних компетенцій, ціннісного ставлення до держави, до людей, до себе, лідерських якостей.

  Пріоритетним у роботі Даценко В.В. є ефективне використання інноваційних технологій таких як проектна діяльність, тимблдінг, скрайбінг. Вікторія Володимирівна не зупиняється на досягнутому, постійно вдосконалює свою майстерність на міських, обласних семінарах, тренінгах, майстер-класах, вебінарах.  У 2018 році була учасником Всеукраїнського фестивалю «Вчительська Тухля», організованого Innovative Education ED LAB (Платформа інноваційної Освіти); волонтером  регіональної (не)конференції для шкільних педагогів афілійований  міні-EdCamp Vinnitsia.